Barbara Bubula Poseł zdjęcie

Aktualności

Koło Przyjaciół Radia Maryja przy parafii św. Brata Alberta w Krakowie – Nowej-Hucie oraz Pani Poseł Barbara Bubula zaprosili na projekcja filmu pod tytułem „Zdradzeni o świcie” w reżyserii Krzysztofa Brożka w ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Spotkanie poprzedziła Msza św. sprawowana w intencji Żołnierzy Niezłomnych.
Dodano 10 Mar 2016
Złożenie kwiatów pod pomnikiem " NIEZŁOMNYM – OJCZYZNA" i odsłonięcie pierwszej części tablic poświęconych pamięci Żołnierzy Wyklętych. MORAWICA 05.03.2016
Dodano 07 Mar 2016
Uroczyste odsłonięcie pomników : Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”i Józefa Franczaka ps.”Laluś” w Parku H.Jordana w Krakowie.
Dodano 28 Feb 2016
Po raz pierwszy od lat mamy do czynienia z poważną próbą poinformowania ludzi o najważniejszych sprawach. Zapraszam do przeczytania wywiadu: http://wpolityce.pl/media/279746-barbara-bubula-o-wiadomosciach-tvp-po-raz-pierwszy-od-lat-mamy-do-czynienia-z-powazna-proba-poinformowania-ludzi-o-najwazniejszych-sprawach-nasz-wywiad
Dodano 29 Jan 2016
Zapraszam do wysłuchania audycji z moim udziałem w Radiu Kraków. "Ludzie zobaczą, że chodzi o zrównoważenie poglądów w telewizji."
Dodano 11 Jan 2016
Świąteczne życzenia
Dodano 24 Dec 2015
Tu w 5 min wyjaśniam, o co chodzi z podatkiem bankowym. Nie jest prawdą, że od tego podatku ucierpią klienci. http://www.radiomaryja.pl/multimedia/myslac-ojczyzna-1556/
Dodano 18 Dec 2015
Zapraszamy na V Marsz Wolności i Solidarności W niedzielę 13 grudnia 2015 r. Prawo i Sprawiedliwość zaprasza na V Marsz Wolności i Solidarności. Spotkajmy się przy Placu Trzech Krzyży w Warszawie o godz. 13:00. Wyraźmy wspólne poparcie dla Rządu i Prezydenta RP Andrzeja Dudy!
Dodano 08 Dec 2015
Zapraszam do wysłuchania audycji z moim udziałem w Radiu Kraków. "Media publiczne będą instytucją o charakterze państwowym, jak IPN"
Dodano 01 Dec 2015
Zapraszam do obejrzenia programu „Rozmowy niedokończone" w telewizji Trwam z moim udziałem. Do kogo należą media w Polsce?
Dodano 29 Nov 2015
Zapraszam do odsłuchania mojego felietonu o mediach w Radiu Maryja.
Dodano 25 Nov 2015
Zapraszam do obejrzenia programu "Tematy Dnia", rozmawiamy o mediach publicznych.
Dodano 24 Nov 2015
Zapraszam do odsłuchania mojego felietonu o mediach w Radiu Maryja.
Dodano 18 Nov 2015
17 listopada odbył się koncert pt. „Wstań Polsko Ma" w wykonaniu chóru VOX Populi pod dyrekcją Rafała Marchewczyka i patronatem Barbary Bubuli
Dodano 17 Nov 2015
Wszyscy czekamy na dobre zmiany po wyborach. Damy radę zmienić Polskę. Prawo i Sprawiedliwość ma plan potrzebnych zmian i doświadczonych, uczciwych ludzi!
Dodano 19 Oct 2015
„W Polsce trzeba bronić wartości, trzeba prowadzić politykę historyczną, która będzie broniła polskiej godności. Trzeba bronić tego wszystkiego co jest fundamentem polskości a nie oderwie się tego fundamentu od naszej wiary, od Kościoła, od katolicyzmu."
Dodano 19 Oct 2015
Niedzielne spotkanie z mieszkańcami i Radnymi dzielnic nowohuckich w Auli kościoła Św. Brata Alberta na os. Dywizjonu 303 w Nowej Hucie. Dziękuję za pełne zatroskania o Polskę pytania i merytoryczną dyskusję!
Dodano 11 Oct 2015
W słoneczne południe przy Arce Pana w Bieńczycach wręczałam nagrody uczestnikom biegu Solidarności. Piękna oprawa organizatorów, mnóstwo uczestników młodych i tochę starszych. Złożenie kwiatów pod pomnikiem upamiętniającym zastrzelonego przez SB młodego chłopaka z nowohuckiego osiedla broniącego wolności Ojczyzny!
Dodano 10 Oct 2015
Zapraszam do obejrzenia programu „Polski punkt widzenia" w telewizji Trwam z moim udziałem. „Przede wszystkim trzeba powiedzieć o tym, że sam wybór członków Trybunału nastąpił ze złamaniem wszelkich zasad konstytucyjnych, związanych z kadencyjnością Sędziów Trybunału Konstytucyjnego"...
Dodano 09 Oct 2015
W niedzielę uczestniczyłam w uroczystościach odpustowych w ponad siedemsetletniej Parafii w Ruszczy. Piękne stroje, kwiaty oraz przygotowane ołtarze. Wspaniałe, patriotyczne kazanie księdza Prałata. Serdecznie dziękuję za piękne przyjęcie.
Dodano 06 Oct 2015
Rozdajemy ulotki w Nowej Hucie!
Dodano 04 Oct 2015
Zapraszam do wysłuchania mojej politycznej rozmowy w Radio Kraków z Radnym Bogusławem Sonikiem.
Dodano 02 Oct 2015
Zapraszam do odsłuchania mojego wczorajszego felietonu w Radiu Maryja. Trzeba cenić wspólnotę narodową i religijną, zanim ją stracimy - sprawa imigracji najważniejsza.
Dodano 01 Oct 2015
Serdecznie zapraszam mieszkańców Krakowa na otwarte spotkanie z Beatą Szydło, kandydatem na premiera RP, we wtorek 29 września o godzinie 15 w Hotelu Centrum w Nowej Hucie.
Dodano 28 Sep 2015
Powered by CuteNews


Moje artykuły

Moje artykuły

Dalej... »

Spotkania

Spotkania z wyborcami

Dalej... »

Wyszukiwarka

Szukaj w artykułach

Dalej... »

Interpelacje

Moje interpelacje

Dalej... »

Audycje radiowe

Audycje radiowej Myśląc Ojczyzna

Dalej... »

Media

Galeria zdjęć

Dalej... »