Barbara Bubula Poseł zdjęcie

Aktualności

Zapraszam do odsłuchania mojego felietonu o mediach w Radiu Maryja.
Dodano 25 Nov 2015
Zapraszam do obejrzenia programu "Tematy Dnia", rozmawiamy o mediach publicznych.
Dodano 24 Nov 2015
Zapraszam do odsłuchania mojego felietonu o mediach w Radiu Maryja.
Dodano 18 Nov 2015
17 listopada odbył się koncert pt. „Wstań Polsko Ma" w wykonaniu chóru VOX Populi pod dyrekcją Rafała Marchewczyka i patronatem Barbary Bubuli
Dodano 17 Nov 2015
Wszyscy czekamy na dobre zmiany po wyborach. Damy radę zmienić Polskę. Prawo i Sprawiedliwość ma plan potrzebnych zmian i doświadczonych, uczciwych ludzi!
Dodano 19 Oct 2015
„W Polsce trzeba bronić wartości, trzeba prowadzić politykę historyczną, która będzie broniła polskiej godności. Trzeba bronić tego wszystkiego co jest fundamentem polskości a nie oderwie się tego fundamentu od naszej wiary, od Kościoła, od katolicyzmu."
Dodano 19 Oct 2015
Niedzielne spotkanie z mieszkańcami i Radnymi dzielnic nowohuckich w Auli kościoła Św. Brata Alberta na os. Dywizjonu 303 w Nowej Hucie. Dziękuję za pełne zatroskania o Polskę pytania i merytoryczną dyskusję!
Dodano 11 Oct 2015
W słoneczne południe przy Arce Pana w Bieńczycach wręczałam nagrody uczestnikom biegu Solidarności. Piękna oprawa organizatorów, mnóstwo uczestników młodych i tochę starszych. Złożenie kwiatów pod pomnikiem upamiętniającym zastrzelonego przez SB młodego chłopaka z nowohuckiego osiedla broniącego wolności Ojczyzny!
Dodano 10 Oct 2015
Zapraszam do obejrzenia programu „Polski punkt widzenia" w telewizji Trwam z moim udziałem. „Przede wszystkim trzeba powiedzieć o tym, że sam wybór członków Trybunału nastąpił ze złamaniem wszelkich zasad konstytucyjnych, związanych z kadencyjnością Sędziów Trybunału Konstytucyjnego"...
Dodano 09 Oct 2015
W niedzielę uczestniczyłam w uroczystościach odpustowych w ponad siedemsetletniej Parafii w Ruszczy. Piękne stroje, kwiaty oraz przygotowane ołtarze. Wspaniałe, patriotyczne kazanie księdza Prałata. Serdecznie dziękuję za piękne przyjęcie.
Dodano 06 Oct 2015
Rozdajemy ulotki w Nowej Hucie!
Dodano 04 Oct 2015
Zapraszam do wysłuchania mojej politycznej rozmowy w Radio Kraków z Radnym Bogusławem Sonikiem.
Dodano 02 Oct 2015
Zapraszam do odsłuchania mojego wczorajszego felietonu w Radiu Maryja. Trzeba cenić wspólnotę narodową i religijną, zanim ją stracimy - sprawa imigracji najważniejsza.
Dodano 01 Oct 2015
Serdecznie zapraszam mieszkańców Krakowa na otwarte spotkanie z Beatą Szydło, kandydatem na premiera RP, we wtorek 29 września o godzinie 15 w Hotelu Centrum w Nowej Hucie.
Dodano 28 Sep 2015
W Racławicach odbyły się uroczystości 76 rocznicy Powstania Polskiego Państwa Podziemnego. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.
Dodano 27 Sep 2015
Serdecznie zapraszam na spotkanie z mieszkańcami Zabierzowa.
Dodano 26 Sep 2015
Zapraszam do wysłuchania audycji z moim udziałem w Radiu Kraków. "Decyzje rządu E. Kopacz słusznie niepokoją ludzi. To początek fali."
Dodano 24 Sep 2015
Zapraszam do obejrzenia programu "Polityka bliżej" w TVP Kraków z moim udziałem.
Dodano 16 Sep 2015
Plac Centralny zbieramy podpisy pod kandydaturami PiS w wyborach 25-go października
Dodano 15 Sep 2015
W Charsznicy odbyły się XXI Dni Kapusty.
Dodano 13 Sep 2015
Plac Centralny im.Ronalda Regana w Nowej Hucie -Zbieramy podpisy pod listą kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu RP i Senatu RP
Dodano 09 Sep 2015
500 zł na każde dziecko dla ubogich rodzin i takie samo wsparcie drugiego i wszystkich kolejnych dzieci w przypadku rodzin zamożniejszych. Takie deklaracje można było usłyszeć od Beaty Szydło podczas konferencji, która odbyła się w samo południe na Nowym Kleparzu w Krakowie.
Dodano 07 Sep 2015
W Pobiedniku Wielkim na lotnisku Aeroklubu Krakowskiego odbyło się VIII Małopolskie Święto Warzyw.
Dodano 06 Sep 2015
Nowa Huta, święto Bieńczyc
Dodano 06 Sep 2015
Powered by CuteNews


Moje artykuły

Moje artykuły

Dalej... »

Spotkania

Spotkania z wyborcami

Dalej... »

Wyszukiwarka

Szukaj w artykułach

Dalej... »

Interpelacje

Moje interpelacje

Dalej... »

Audycje radiowe

Audycje radiowej Myśląc Ojczyzna

Dalej... »

Media

Galeria zdjęć

Dalej... »