Barbara Bubula Poseł zdjęcie

Aktualności

Koło Przyjaciół Radia Maryja przy parafii św. Maksymiliana Kolbego zaprasza na spotkanie pt. Pierwszy rok dobrej zmiany, podczas którego Barbara Bubula Poseł na Sejm RP podsumuje swą dotychczasową działalność w Sejmie VIII kadencji.

Miejsce: sala nr 11 (tzw. Bunkier) - dolna część kościoła pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego Kraków - Mistrzejowice, os. Tysiąclecia nr 86

30 września 2016 (piątek) godz. 18:00

Dodano 29 Sep 2016
W sobotę przy Symbolicznej Mogile - Pomniku Ofiar Komunizmu na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie odbyły się uroczystości upamiętniające 77. rocznicę agresji ZSRR na Polskę.
Dodano 27 Sep 2016
Błogosławionych, ciepłych i pogodnych Świąt Wielkiejnocy. Niech Zmartwychwstały Jezus Chrystus wypełni nasze życie wiarą, nadzieją i miłością.
Dodano 27 Mar 2016
Koło Przyjaciół Radia Maryja przy parafii św. Brata Alberta w Krakowie – Nowej-Hucie oraz Pani Poseł Barbara Bubula zaprosili na projekcja filmu pod tytułem „Zdradzeni o świcie” w reżyserii Krzysztofa Brożka w ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Spotkanie poprzedziła Msza św. sprawowana w intencji Żołnierzy Niezłomnych.
Dodano 10 Mar 2016
Złożenie kwiatów pod pomnikiem " NIEZŁOMNYM – OJCZYZNA" i odsłonięcie pierwszej części tablic poświęconych pamięci Żołnierzy Wyklętych. MORAWICA 05.03.2016
Dodano 07 Mar 2016
Uroczyste odsłonięcie pomników : Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”i Józefa Franczaka ps.”Laluś” w Parku H.Jordana w Krakowie.
Dodano 28 Feb 2016
Po raz pierwszy od lat mamy do czynienia z poważną próbą poinformowania ludzi o najważniejszych sprawach. Zapraszam do przeczytania wywiadu: http://wpolityce.pl/media/279746-barbara-bubula-o-wiadomosciach-tvp-po-raz-pierwszy-od-lat-mamy-do-czynienia-z-powazna-proba-poinformowania-ludzi-o-najwazniejszych-sprawach-nasz-wywiad
Dodano 29 Jan 2016
Zapraszam do wysłuchania audycji z moim udziałem w Radiu Kraków. "Ludzie zobaczą, że chodzi o zrównoważenie poglądów w telewizji."
Dodano 11 Jan 2016
Świąteczne życzenia
Dodano 24 Dec 2015
Tu w 5 min wyjaśniam, o co chodzi z podatkiem bankowym. Nie jest prawdą, że od tego podatku ucierpią klienci. http://www.radiomaryja.pl/multimedia/myslac-ojczyzna-1556/
Dodano 18 Dec 2015
Zapraszamy na V Marsz Wolności i Solidarności W niedzielę 13 grudnia 2015 r. Prawo i Sprawiedliwość zaprasza na V Marsz Wolności i Solidarności. Spotkajmy się przy Placu Trzech Krzyży w Warszawie o godz. 13:00. Wyraźmy wspólne poparcie dla Rządu i Prezydenta RP Andrzeja Dudy!
Dodano 08 Dec 2015
Zapraszam do wysłuchania audycji z moim udziałem w Radiu Kraków. "Media publiczne będą instytucją o charakterze państwowym, jak IPN"
Dodano 01 Dec 2015
Zapraszam do obejrzenia programu „Rozmowy niedokończone" w telewizji Trwam z moim udziałem. Do kogo należą media w Polsce?
Dodano 29 Nov 2015
Zapraszam do odsłuchania mojego felietonu o mediach w Radiu Maryja.
Dodano 25 Nov 2015
Zapraszam do obejrzenia programu "Tematy Dnia", rozmawiamy o mediach publicznych.
Dodano 24 Nov 2015
Zapraszam do odsłuchania mojego felietonu o mediach w Radiu Maryja.
Dodano 18 Nov 2015
17 listopada odbył się koncert pt. „Wstań Polsko Ma" w wykonaniu chóru VOX Populi pod dyrekcją Rafała Marchewczyka i patronatem Barbary Bubuli
Dodano 17 Nov 2015
Wszyscy czekamy na dobre zmiany po wyborach. Damy radę zmienić Polskę. Prawo i Sprawiedliwość ma plan potrzebnych zmian i doświadczonych, uczciwych ludzi!
Dodano 19 Oct 2015
„W Polsce trzeba bronić wartości, trzeba prowadzić politykę historyczną, która będzie broniła polskiej godności. Trzeba bronić tego wszystkiego co jest fundamentem polskości a nie oderwie się tego fundamentu od naszej wiary, od Kościoła, od katolicyzmu."
Dodano 19 Oct 2015
Niedzielne spotkanie z mieszkańcami i Radnymi dzielnic nowohuckich w Auli kościoła Św. Brata Alberta na os. Dywizjonu 303 w Nowej Hucie. Dziękuję za pełne zatroskania o Polskę pytania i merytoryczną dyskusję!
Dodano 11 Oct 2015
W słoneczne południe przy Arce Pana w Bieńczycach wręczałam nagrody uczestnikom biegu Solidarności. Piękna oprawa organizatorów, mnóstwo uczestników młodych i tochę starszych. Złożenie kwiatów pod pomnikiem upamiętniającym zastrzelonego przez SB młodego chłopaka z nowohuckiego osiedla broniącego wolności Ojczyzny!
Dodano 10 Oct 2015
Zapraszam do obejrzenia programu „Polski punkt widzenia" w telewizji Trwam z moim udziałem. „Przede wszystkim trzeba powiedzieć o tym, że sam wybór członków Trybunału nastąpił ze złamaniem wszelkich zasad konstytucyjnych, związanych z kadencyjnością Sędziów Trybunału Konstytucyjnego"...
Dodano 09 Oct 2015
W niedzielę uczestniczyłam w uroczystościach odpustowych w ponad siedemsetletniej Parafii w Ruszczy. Piękne stroje, kwiaty oraz przygotowane ołtarze. Wspaniałe, patriotyczne kazanie księdza Prałata. Serdecznie dziękuję za piękne przyjęcie.
Dodano 06 Oct 2015
Rozdajemy ulotki w Nowej Hucie!
Dodano 04 Oct 2015
Powered by CuteNews


Moje artykuły

Moje artykuły

Dalej... »

Spotkania

Spotkania z wyborcami

Dalej... »

Wyszukiwarka

Szukaj w artykułach

Dalej... »

Interpelacje

Moje interpelacje

Dalej... »

Audycje radiowe

Audycje radiowej Myśląc Ojczyzna

Dalej... »

Media

Galeria zdjęć

Dalej... »